KONST / Litografier / Färglitografier 8805043
nr 880 5043
Färglitografier
3 st, signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 10 mars 2014
kl 19:22:27
200 kr
150 kr
250 kr